Poznejte náš tým MonkeySports!

Zkoušíme to celé jinak. Lidštěji. Vytvořili jsme e-shop, do kterého můžete přijít třeba o půlnoci a přesto na vás nikdo nebude křičet, že obchod za pět minut zavírá - u nás máte tolik času, kolik jen chcete. Žádný zákaz vstupu s jídlem nebo se psem. A pánové nemusí čekat na lavičce, protože u nás si vyberou i oni.

No a to je celé. Jsme lidé, kteří mluví lidskou řečí a svou práci dělají tak, abyste byli spokojení. A to je vlastně mise celého M - Teamu: vaše spokojenost.

Tým nejsou pouze tváře. Jsou to lidé, kterými vše začíná...

Marián - Zakladatel firmy

Marián - Zakladatel firmy

Právě on přišel s myšlenkou založení našeho eshopu, a tak mu vdechnul život. Dnes je z něj takový přednosta stanice. Vlakům dává zelenou a červenou. Jenže v jeho případě jsou ty vlaky jednotlivé sezóny. Nejenom, že musí sledovat, kdy začíná třeba sezóna tenisek nebo hlavní prodejní vlna kopaček, on musí ještě sledovat pohyby všeho zboží na skladě. Klobouk dolů za to, že se po tom všem ještě zvládne usmívat.

Petr - Náčelník marketingu

Petr - Náčelník marketingu

Hlavní tahoun a mozek celé operace. Za modrookým kukučem se skrývá utajovaný superhrdina v obleku z neprůstřelných business plánů, který nikdy nejde do akce bez promyšlené marketingové strategie. X-meni měli Charlese Xaviera - my máme Petra. A jeho superschopnost? Umí vstřebat ohromné množství kofeinu, který pak využívá při konání dobra.

Martin - Lovec čísel

Martin - Lovec čísel

Naše numero uno na slovenský trh. Ohromný smíšek, který ale svou práci bere vážně. Stará se o finanční zázemí naší firmy a osmičkám přidělává kličku navíc, aby vypadaly jako sněhuláci. Také je vedoucím úseku péče o zákazníky, ale z těch naštěstí sněhuláky nedělá.

Stanka - Provozní ředitelka

Stanka - Provozní ředitelka

Vládkyně sedmi moří, oblasti skladu a přilehlých pozemků operátorek. Koná zázraky na denní bázi, řídí své poddané a řeší problémy rozličného charakteru. Vlastně nevíme, jak to všechno zvládá (možná to dělá ta příjemná opojnost mocí), každopádně má náš obdiv...holka jedna bláznivá.

Lukáš - Copywriter, Marketingový specialista

Lukáš - Copywriter, Marketingový specialista

Skotský šlechtic, český básník, kreativní monstrum. Píše texty a vytváří reklamy do haleluja. Vymýšlí, přemýšlí, analyzuje, navrhuje a zlepšuje, protože jednou by chtěl mít tu pěknou velkou měkou židli jako má šéf. Jo a jednou snědl deset banánů na posezení.

Ondřej - Správce kampaní

Ondřej - Správce kampaní

Vypadá trochu jako Al Borland ze seriálu Kutil Tim - jen nerozumí nářadí. Ale rozumí analytické podstatě celého vesmíru, což nám znázorňuje grafy a čísly. Z nich pak dělá další grafy a důležitá rozhodnutí. A díky těm rozhodnutím se naše reklamy zobrazují na internetu. Vlastně docela kouzelník, že jo?

Martin - Grafik

Martin - Grafik

Představujeme vám nejnovější model grafika; verze 2015. V základním balíčku naleznete perfektní cit pro detail i barvu a pixelovou přesnost - to vše s rozšířením o hru na kytaru a rockerskou rozevlátost. Omšelé sex, drogy, rock'n'roll vyměnil Martin za photoshop, kafe, rock'n'roll.

Veronika - Produktová specialistka

Veronika - Produktová specialistka

Když nevíte, jak sladit jednotlivé části oblečení, koho zavoláte? Veroniku! Tahle holka má snad šestý smysl, jak k sobě napasovat všechny doplňky a části outfitu. Strašně se těší, až jednou bude točit produktová videa, a ukáže tak světu, co v ní je. A na to se těšíme. A jak!