Vše o nákupu

vse-o-nakupu

Průběh objednávky

Skladové a neskladové zboží v 1 objednávce
Takto kombinované objednávky se řídí dobou dodání neskladových věcí. Vaši objednávku tedy doručíme kompletní do 8 pracovních dní (přesná doba dodání je vždy uvedena v detailu produktu).

Průběh objednávky
Ve většině případů je zboží třeba dodat z externího skladu, o čemž vás informujeme e-mailem. Jakmile k nám Vaše objednávka dorazí a je připravena k expedici, předáme ji kurýrovi DPD k doručení. Současně Vám zašleme e-mail s fakturou, sledovacím číslem a kurýr Vás následující pracovní den telefonicky kontaktuje o čase doručení.

Doba doručení od učinění objednávky
Doba doručení je závislá na dostupnosti produktu (vždy uvedena v detailu každého produktu) a přesně Vás o ní informujeme e-mailem po vytvoření objednávky. Doba doručení však nikdy nepřesáhne 10 pracovních dní. Zboží skladem expedujeme do 24 hodin.

DPD

Doprava

Doprava zdarma
Nechte si svoji objednávku doručit zcela zdarma, platí pro všechny objednávky nad 700 Kč.

Kurýr DPD 
Přepravní společnost DPD doručuje zboží ve většině případů následující pracovní den od odeslání Vaší objednávky. Ráno, v den doručení, Vás bude kurýr informovat o čase dodání. Nemusíte se obávat pokud Vás kurýr nezastihne. Pokusí se Vám ji doručit ještě jednou, konkrétní den i hodinu si můžete po domluvě s kurýrem zvolit sami. Po druhém neúspěšném doručení je objednávka odeslána zpět k nám.

Osobní odběr 
Pokud Vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje kurýrní služba, můžete si svou zásilku osobně převzít přímo na jedné z 10 výdejen služby Uloženka.cz .

Doručení na termín
Pokud potřebujete zásilku doručit přímo na určitý termín, stačí pokud nám po jejím vytvoření zašlete email na obchod@monkeysports.cz s číslem objednávky a požadovaným termínem.

  • Kurýr DPD ............................... 118Kč
  • Osobní odběr ......................... 89 Kč
  • Objednávky nad 700 Kč ...... Zdarma

Platba

Zaplatit za Vaši objednávku je možné dobírkou kurýrovi DPD při převzetí zásilky jenom v hotovosti. Cena za dobírku je již započítána v ceně dopravy.

V případě osobního vyzvednutí zboží na pobočkách Uloženky zaplatíte až při samotném převzetí v hotovosti.

Vrácení zboží 

Nesedla vám velikost nebo nejste spokojení se zakoupeným zboží? Stačí, když nám ho nepoškozené a nenošené zašlete s vyplněným formulářem pro vrácení zboží na naši adresu:
DPD CZ – MonkeySports.cz
Olomoucká 612/34
783 35, Horka nad Moravou

Adresa pro vrácení produktu je adresa na depo kurýrní společnosti, odkud jsou následně všechny balíky zaslané k nám do firmy. Po obdržení produktu u nás v MonkeySports vám na účet do dvou dnů vrátíme peníze. Celý proces vrácení trvá přibližně týden. Upozorňujeme, že na adrese nenajdete kamennou prodejnu, fungujeme jen jako internetový obchod.

Prosíme vás, abyste zboží zaslali jako listovní zásilku nebo jako balík bez dobírky (zásilky s dobírkou nebudou převzaté).
Výměna produktu za produkt bohužel není možná. Peníze za vrácené zboží vám však spěšně zašleme na bankovní účet, a vy si tak můžete v klidu udělat novou objednávku už dnes.
Pokud formulář nemáte, můžete si jej pohodlně stáhnout přímo zde:

Reklamace

Pokud se již stane to, že některé naše zboží obsahuje vadu, která se projevila jeho užíváním je potřeba zaslat fotografii produktu s detailem vady, která je důvodem reklamace na reklamace@monkeysports.cz. Po přijetí fotodokumentace Vám zašleme předběžné vyjádření o reklamaci spolu s elektronickým reklamačním protokolem. Poté stačí námi zaslaný reklamační protokol vyplnit a vytištěný jej přiložit k reklamovanému zboží. Po obdržení zásilky bude reklamace zpracována a nejpozději do 30 dnů od příjmu reklamace obdržíte písemné stanovisko o výsledku.