proc-u-nas-nakupovat

Mnoho důvodů, proč u nás nakupovat

  originální zboží  

100% Originální zboží

Zaručujeme Vám, že všechno zboží, které si u nás zakoupíte, je vždy oroginálním výrobkem uvedených firem.

  originální zboží  

30 dní na vrácení zboží

Zboží, které si u nás zakoupíte můžete bez udání důvodu vrátit do 30 dnů od jeho převzetí. Jak postupovat se dočtete v obchodních podmínkách.

  uloženka  

Osobní odběr zboží

Veškeré produkty, které si u nás objednáte, si můžete bez problému osobně  vyzvednout na výdejních pobočkách služby Uloženka v čase, který se Vám nejvíce hodí. Více informací i adresy poboček včetně jejich provozní doby naleznete v sekci osobní odběry .

   doprava zdarma  

Doprava zdarma

Vytvoříte-li si u nás jakoukoliv objednávku, jejíž hodnota přesáhne 2500 Kč, zboží Vám zašleme zcela zdarma, ať už to bude na Vaši soukromou či firemní adresu.

   Heureka  

Ověřeno zákazníky

Náš obchod MonkeySports získal díky spokojenosti svých zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky. Recenzi mohou udělit pouze ověření zákazníci - máte tedy jistotu, že hodnocení jsou pravdivá.

   100 000  

100 000 objednávek

Nesmírně nás těší fakt, že jsme pro Vás mohli vyřídit již přes 100 000 objednávek. Děkujeme Vám za přízeň.

   logo ac sparta  

Podporujeme sport

Naším cílem je pomáhat ve sportovním rozvoji mládeže v České republice. Proto jsme se stali oficiálním sponzorem sdružení sportovních klubů AC Sparta Praha. Cílem je záchovávat, podporovat a nadále rozvíjet sportovní činnost mládeže. Více zde

   apek  

Jsme členy APEK

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) je sdružením firem, podnikatelů a odborníků v oboru elektronického obchodu. Asociace byla založena v roce 1998 jako nezávislá organizace, která podporuje rozvoj elektronického obchodu v České republice. Mezi členy APEKu patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční instituce.

  výborná informovanost
 

Výborná informovanost o stavu objednávky

S námi budete mít o svém nákupu přehled. Informujeme Vás o přijetí objednávky, jejím vyřizování i expedici. Rovněž Vám zašleme číslo pro sledování kurýra. V případě osobního odběru se včas dozvíte, kdy bude zboží připraveno k vyzvednutí.

   garance vrácení  

Garance vrácení peněz do 2 dnů

Pokud Vám nesedí velikost a zboží nám vrátíte, částku na Váš účet zašleme do 2 dnů od přijetí vráceného zboží. Peníze tedy nebudete postrádat ani o chvíli déle, než je skutečně nezbytné.

   zákaznické centrum  

Vždy usměvavé operátorky

My svému řemeslu skutečně rozumíme. Tým školených operátorek se neustále stará o zákaznický servis a je připraven Vám poradit s objednávkou i samotným výběrem zboží, informovat Vás o stavu zásilky, nebo pomoci vyřídit případné reklamace. Ke všem zákazníkům přistupujeme s maximální péčí. Praktické informace můžete nálézt rovněž v sekci o nákupu .

   navigace  

Vylepšená navigace

Mysleli jsme si, že už to lépe nejde. Nakonec jsme ale přišli s ještě lepším tříděním produktů, které vám doufáme usnadní nakupování.

   rozšířený sortiment  

Rozšířený sortiment

Neustále pracujeme na zkvalitňování našich služeb i nabízených produktů. Katalog zboží rozšiřujeme o nové kusy oblečení, obuvi a dalších doplňků.

   o víkendu  

Pracujeme i o víkendu

Abyste své zásilky obdrželi co nejdříve, pracuje náš sklad i o víkendu.